Internet Çözümleri

ANAHTAR TESLİMİ İNTERNET ÇÖZÜMLERİ

Amacımız bilgi ve iletişim çağını yaşadığımız günümüzde, müşterilerimize gereksinimleri doğrultusunda hizmet ve ürünlerimizi sunarak, sizlerin bilgi ve iletişim çağının gereklerini yakalamanıza yardımcı olmaktır.

Aynı zamanda bu doğrultuda hizmetlerimizi sunarken, kalite, güven ve destek alanlarında müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket ederek ülkemizde bu alanda çalışan diğer firmalardan farklılaşmak ve bu sektördeki hizmet kalitesi çıtasını yükseltmek diğer bir amacımızdır.

Ancak bu şekilde, çok sayıdaki firma arasından sıyrılarak, ülkemizde çok büyük bir ihtiyaç olan, anahtar teslimi internet çözümleri alanında bir “marka” olunabileceğini bilmekteyiz.

Çözümlerimiz profesyonel bireyleri, KOBI ölçeğindeki firmaları ve büyük organizasyonlara yönelik olarak çeşitlenmektedir. Tüm internet çözümlerimizde aşağıdaki noktalar standart olarak bulunmaktadır.

1. Size özel site tasarımı
2. Bire bir sizinle ilgilenen bir destek elemanı
3. Güncelleme ve destek hizmetlerii.
4.”www.firmaadi.com” alan adı alımı
5. “kişi@firmaadi.com” şeklinde profesyonel e-posta hesabı
6. İkinci ve sonraki seneler için hizmet devam koşulları
7. Reklamsız, profesyonel bulundurma (hosting) hizmeti
8. Belli başlı arama motorlarına el ile (manuel) kayıt
9. İlk sene bir üst (veya daha üst) pakete geliştirmede (upgrade) indirim.
10.Müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda, fatura kesimini takip eden 30 gün içerisinde, müşterinin memnun kalmaması durumunda ücret iadesi.

Comments are closed.